Doučovanie

Príprava na maturitu:

  • individuálne tempo
  • intenzívne a ľahko

Jedinečný typ kurzov

Výuka je vhodná pre študentov, ktorí potrebujú využiť možnosť študovať angličtinu s nepravidelnou účasťou, pretože si to vyžaduje ich pracovná vyťaženosť, či životný štýl...

Výuka je vhodná pre tých rodičov, ktorí sa chcú učiť zároveň s dieťaťom...

 

 

Via v preklade znamená prostredníctvom, cestou. A presne o to nám v našej škole ide, aby sa naši študenti prostredníctvom získaných znalostí angličtiny ocitli na ceste k úspechu v kariére, či dosiahli úroveň komunikácie v angličtine podľa svojich predstáv.

Zameriavame sa na výuku angličtiny podľa individuálnych požiadaviek a potrieb študentov.

Snažíme sa priblížiť k najprirodzenejšiemu spôsobu osvojenia si jazyka: počúvam->rozumiem, odpovedám a pýtam sa->konverzujem. Takto sa každý z nás naučil materinský jazyk. A my sme presvedčení, že Vás podobne naučíme aj jazyk anglický.

Technická podpora výuky umožňuje študentom 100% porozumenie každej vyslovenej vety, či otázky, napriek tomu, že hodiny sú celé vedené v angličtine.

U nás maximálny počet štyroch študentov na hodine zaručuje pre každého aj maximálnu efektívnosť výuky.

Príjemným a pohodlným prostredím našej školy sa snažíme vytvoriť priestor, kde sa Vaše nové slová a myšlienky rodia tak, že odchádzate z hodín angličtiny nielen múdrejší, ale aj zrelaxovaný.

Tešíme sa na Vás!

POZRITE SI NÁŠ NOVÝ WEB

Často kladené otázky

Prečo by si mali študenti vybrať kurzy angličtiny v Košiciach v našej škole?

Kurzy angličtiny v Košiciach v našej škole vyučujeme metódou, ktorá simuluje spôsob zvládnutia nášho materinského jazyka- slovenčiny.

Kurzy angličtiny sú v našej jazykovej škole rozfázované na všetky zložky potrebné na úspešné zvládnutie komunikácie.

V našej jazykovej škole kurzy angličtiny ponúkajú ako prvú fázu výuky výborné podmienky na "nasýtenie" sa preberanej témy. Touto prvou fázou -intenzívnym počúvaním sa kurzy angličtiny v našej jazykovej škole približujú k etape, v ktorej sme sa nachádzali ako nemluvňa-najprv sme iba intenzívne počúvali.

Samozrejme, že podmienky na intenzívne počúvanie na našich kurzoch angličtiny sa odlišujú intenzitou počúvania, ktorá nie je 7 krát do týždňa, ako to bolo s našim materinským jazykom.

Preto na našich kurzoch angličtiny je počúvanie preberanej témy zabezpečené veľmi intenzívnou formou, ktorá dokáže nahradiťprirodzenú formu.

Tomu ako to prebieha prirodzene, že niekto dokázal  komunikovaťmaterinským jazykom už po roku a iný zas na to potreboval aj dva roky, tomuto faktu sme sa prispôsobili na našich kurzoch angličtiny.

Na našich kurzoch angličtiny každý študent má možnosť nastaviť si počúvanie na úroveň, ktorá je pre neho ideálna a umožní mu na kurze angličtiny dosiahnuť najoptimálnejší výkon.

Počúvanie na kurze angličtiny vytvorí pevné základy- databázu pre konverzáciu , ktorá by sa mala precvičovať.

Konverzácia na kurzoch angličtiny môže mať rôzne priority.

V našej škole na kurzoch angličtiny je prioritou konverzácia precipročná-čiže vzájomná...Znamená to, že študenta neučíme iba odpovedať, ale takisto ho naučíme, aby sa vedel pýtať.

Veľmi dôležitou aktivitou, ktorú pravidelne zaraďujeme na na kurzoch angličtiny je aktivita "MY ROUND" -tréning 100% využitia slovnej zásoby. Jednoducho povedané na kurzoch angličtiny trénujeme zostaviť si naše otázky a odpovede z toho čo vieme a nie sa zaseknúť, lebo nás zastavilo pri konverzovaní slovíčko, ktoré nevieme, alebo si naňho nevieme spomenúť.

Okrem aktívnej konverzácie na kurzoch angličtiny vieme ponúknuť študentom, ktorí to potrebujú aj zdokonalenie sa v písaní.

Ak sa na kurze angličtiny zídu študenti, ktorí majú rôzne predstavy o dosiiahnutí cieľa, pre ktorý sa na kurz angličtiny prihlásili vieme im ponúknuť vrámci skupiny aj splnenie ich odlišných individuálnych požiadaviek.

Ako dlho trvá, kým sa človek naučí v našej škole na kurze po anglicky?

Ak by sme mali odpovedať za študentov, ktorí prišli k nám na kurz angličtiny s úrovňou vyššou ako začiatočník a tam by sme asi nevedeli dať presnú odpoveď- pretože zodpovednosť za vedomosti už predtým preberal niekto iný.

Ale s istotou vieme konštatovať, že študent, ktorý začal chodiť na naše kurzy angličtiny ako "začiatočník A" dokáže komunikovať na pohodovej a plynulej úrovni po 90 hodinách -čiže po 1 roku. Táto úroveň po troch kurzoch angličtiny mu dokáže otvoriť brány do krajín, kde je angličtina štátnym jazykom.

Akú možnosť majú študenti vo vašej škole zúčastňovať sa kurzov angličtiny ak nemôžu chodiť pravidelne?

Týmto študentom ponúkame kurzy angličtiny pod názvom "neviazaná angličtina".

V praxi to znamená, že sa študent prihlási na kurz angličtiny predvečer kurzu, alebo v deň kurzu a po obdržaní SMS správy, že na daný kurz angličtiny je voľné miesto sa hodiny zúčastní.

skryť otázky

Kontakt

Via english school
Hroncová 3 / 3 posch.
040 01 Košice

Tel.: 0902 508 243
via.english@yahoo.comNezáväzný prihlasovací formulár

A
B
C
A
B
C
Iné
1 student
4 studenti
captcha
 

Reklama

www.viastudio.sk
(c) 2019 Via english school, Všetky práva vyhradené. Vytvoril Atrakívny web